fbpx

Проблемні страхові 2021 з автоцивілки

Гучний уход з ринку страхових компаній

*СК «Ю.Ес.Ай.»;
*СГ «Ю.БІ.АЙ.-КООП»;
*ТДВ «МІЖНАРОДНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ»;
*СК «ГЛОБАЛ ГАРАНТ»

поп’є чимало крові з потерпілих. У своєму відеоблозі разом з партнером Ільченко Антоном ми розмірковуємо як отримати страхову виплату від страховиків (МТСБУ)


ТАЙМКОДИ:
00:41 Вступ
01:21 Проблемні страхові 2021. Хронологія подій.
06:00 Як відбувається виплата за страховими випадками, де страхова банкрот? Як відбувається ліквідація страхової компанії.
06:45 Регламентна виплата МТСБУ
07:10 В чому небезпека ситуації з виплатами по проблемним страховим
08:45 Інфляційні ризики для потерпілого

ТАЙМКОДИ:
00:30 Що краще відсутність поліса чи поліс автоцивілки СК – банкрута. Особливості виплат за страховиків банкрутів.
01:54 Як вийти з ситуації, коли страхова проблемна. Виплати МТСБУ. Терміни подачі документів. Регламентна виплата з фондів МТСБУ.
05:26 Оцінка матеріальних збитків.
06:28 Актуальна судова практика щодо стягування матеріального збитку. В чому різниця між матеріальним збитком та відновлюваним ремонтом.
07:39 Складності при отриманні виплати. Оцінка матеріального збитку. Як відновити оцінку/експертизу. Терміни позовної давності.
09:27 Як отримати індивідуальну консультацію щодо страхової виплати. Безкоштовні консультації. Гарантія результату.

ТАЙМКОДИ:
00:30 вступ
00:45 стягнення суми збитку з винуватця ДТП. Судова практика.
03:10 Міжнародна страхова компанія. Самоліквідація.


Чи працюють страхові компанії під час війни?

З початком російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року того ж дня в Україні був введений воєнний стан.

При цьому самий лише факт запровадження воєнного стану не впливає на чинність будь-яких правочинів, у тому числі договорів страхування – всі права й обов’язки сторін залишаються чинними (з нижченаведеними застереженнями).

“Read More”

Автоцивілка 1 кв 2022 року

Багато людей під час війни цікавились питанням, чи обов’язкова автоцивілка під час війни, чи працюють страхові компанії?

Автоцивілка – обов’язкове страхування. Його ніхто не відміняв. ДТП з цивільними врегульовуються та покриваються страховими компаніями. Детально наведемо статистику з Дайджесту МТСБУ

“Read More”

МТСБУ не буде стягувати регреси з військовослужбовців, які стали учасниками ДТП

МТСБУ з метою підтримки захисників і захисниць України прийняло рішення не стягувати регреси в судовому чи досудовому порядку з військових частин чи військовослужбовців ЗСУ в випадку, коли вони стали винуватцями ДТП, не маючи чинного полісу ОСЦПВ, та замість них відшкодування постраждалим було здійснено з фонду захисту потерпілих МТСБУ (згідно п.41.1.а Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»).

“Read More”

Посилено фінансовий захист власників наземних транспортних засобів

Національний банк з 01 липня 2022 року збільшить ліміти відповідальності за договорами страхування “автоцивілки” (ОСЦПВ).

Для цього регулятор змінив умови обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

“Read More”

На кордоні знову вимагатимуть Зелені картки

Національний банк рекомендує громадянам України, які виїжджають за кордон на власному автомобілі, придбати поліс “Зелена картка”.

28 квітня 2022 року регулятор отримав від іноземних партнерів інформацію про те, що цей поліс вимагатиметься під час перетину кордону з Польщею.

Ця практика, очевидно, поширюватиметься і на кордонах з іншими країнами. Нагадаємо, з початку війни українці мали право перетинати кордони Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови на власних автомобілях без полісу “Зелена картка”. “Ми вдячні усім країнам, які із розумінням поставилися до ситуації, в якій опинилися громадяни України. На початку війни у більшості з них не було жодної можливості придбавати поліси “Зелена картка”, рушаючи за кордон у пошуках безпечного місця. За два місяці війни українські страховики разом із МТСБУ налагодили процес транспортування полісів до переміщених офісів страхових компаній та до кордону.

Також вони відпрацювали оптимальні умови придбання та користування таким полісом”, – прокоментувала директор Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ Ольга Максимчук. Сьогодні укласти договір міжнародного страхування “Зелена картка” можна зі знижкою 50% в українських страховиків. Вартість полісу залежить від типу транспортного засобу, країни відвідування та терміну дії договору страхування. Поліси видаються на мінімальний строк – 15 днів, максимальний – не перевищує 1 рік. Ціна на страховий поліс “Зелена картка” визначена МТСБУ і є однаковою для всіх страховиків. Вартість полісу “Зелена картка” в Україні є нижчою, ніж у більшості країн.

За умови відсутності паперових бланків «Зеленої картки» договори можуть оформлюватись у чорно-білих копіях або шляхом генерування pdf-файлів.
Після оформлення договору та здійснення оплати, страховики внесуть дані про нього до Централізованої бази даних Моторного (транспортного) страхового бюро України та надішлють страхувальнику pdf-файл страхового сертифікату.

ЦБД Бюро працює безперебійно, інформація про укладені договори вноситься своєчасно, співробітники Держприкордонслужби мають змогу перевірити наявність та чинність сертифікату, як і раніше, шляхом запиту до ней.

Нагадаю, що під час війни з 24.02.2022 поліси Зеленої картки не перевіряли. Попередній пост тут

Детальніше про Зелену картку я писала в Довіднику тут

Замовити поліс зеленої картки онлайн можна через месенджер на сайті. Перешліть паспорт, техпаспорт, ІПН.
Вкажіть дати поїздки. Ціна на Зелену картку єдина для всієї України, встановлюється МТСБУ.


Автоцивілка під час війни.

Чи діє зараз страховий захист? Чи буде здійснено виплату за пошкоджений автомобіль, вітрину магазину чи будинок?

Введення воєнного стану та настання страхового випадку на території, на якій діє воєнний стан, теоретично не є підставою для відмови у страховій виплаті. До того ж, за рекомендацією НБУ страхові компанії спростили процедуру врегулювання страхових випадків щодо всіх типів контрагентів та видів страхування.

Спрощення полягає в тому, що потерпілий для оформлення страхового випадку може використати копії необхідних документів за неможливості отримати оригінали; фото, відео, електронні документи.

Вийнятки за договорами страхування під час військового стану

Страховики не виплачуватимуть збитків, завданих майну внаслідок військових дій — обстрілів, бомбардувань тощо. Це стандартний виняток у договорах страхування майна. При цьому слід враховувати той факт, що в Україні майже ніхто ніколи не бажав додатково страхуватися від військових ризиків та тероризму, бо ніхто й уявити не міг такого розвитку подій.

“Read More”

Інформація щодо Зелених карток при перетині кордону

Шановні водії!

28.02.2022 в ході робочих нарад Національного банку України, Міністерства закордонних справ України, МТСБУ та відповідних органів Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії і Молдови. Кордони цих країн громадяни України можуть перетинати без полісів «Зелена картка».

“Read More”

Про перетин кордону і поліси Зеленої картки

Дуже багато людей пише і звертається щодо купівлі сертифікату “Зелена карта”, щоб вивезти сім’ї за кордон, без нього прикордонники на в’їзді не пропускають.

Бланків у прикордонних регіонах уже майже немає. Як варіант вирішення цієї проблеми може бути таке. Для в’їзду потрібний не сертифікат “Зелена картка”, а застрахована цивільна відповідальність.

Це можна зробити і за внутрішнім договором страхування відповідальності країни, куди Ви їдете. Зв’язуйтесь з місцевими страховими компаніями там і намагайтеся оформити онлайн, а також просіть надати розуміння щодо ідентифікатора – бази, де перевірятимуть наявність поліса, щоб у Вас було посилання для перевірки поліса.

Якщо буде можливість – просіть також надіслати бланк на електронну пошту, месенджер. Але ідентифікатор важливіше, перевірятимуть щодо відображення договору в національних системах обліку таких договорів.

Всім удачі, бережіть себе та свої сім’ї!

Оновлена інформація!

З травня 2022 року на кордоні знову перевіряють документи: треба мати поліс Зеленої картки.
Замовити поліс можна на цьому сайт, напишіть мені в месенджер дати поїздки, перешліть техпаспорт, паспорт та ІПН.


Військовий стан в Україні

Дорогі клієнти та партнери! Україна продовжує відстоювати свободу свого народу та загально признані кордони. У нелегкі для нашої країни часи, я отримала підтвердження, що ПрАТ «СК «Арсенал Страхування» продовжує свою роботу щодо страхового захисту на території України та за її межами відповідно до укладених договорів та повідомляє наступне:

ПрАТ «СК «Арсенал Страхування» надає всі послуги страхування та продовжує укладати всі види договорів (Автоцивілка, медичне страхування тощо). Процедура укладання договорів проводиться в онлайн режимі, шляхом укладання електронних договорів.

ПрАТ «СК «Арсенал Страхування» забезпечує страховий захист за спрощеною процедурою врегулювання випадків, що мають ознаки страхових. Всі повідомлення, які надійшли на гарячу лінію та електронну адресу v.shpilchak@gmail.com та v.shpilchak@arsenal-strahovanie.com та вважаються такими, що подані належним чином.

Окремо звертаємо увагу, що відповідно до умов договорів страхування Страховик не відшкодовує збитки, що виникли внаслідок військового (воєнного) стану, оголошеного органами влади в країні, оскільки це передбачено правилами страхування. При цьому ПрАТ «СК «Арсенал Страхування», звертає увагу, що кожна заявлена, в період воєнного часу, подія, що має ознаки страхової буде розглянута та в індивідуальному порядку.


Ваш страховий консультант Юлія Білик
Телефон 050-370-22-24
email: bilyk@isure.in.ua
Соціальні мережі і месенджери:
bilyk.pulse.is