Страхування професійної відповідальності передбачає виплату потерпілим третім особам у разі вчинення незаконних дій або недбалості Страхувальника (особи, відповідальність якої застрахована).

Інтернет-проект ISURE.pro – перший в Україні, який спеціалізується виключно на страхуванні професійної відповідальності:

  1. відповідальності нотаріусів,
  2. суб’єктів аудиторської діяльності,
  3. арбітражних керуючих,
  4. приватних виконавців,

А також інші види страхування відповідальності для бізнесу:

  1. орендарів приміщень ТРЦ
  2. добровільне страхування відповідальності медичних закладів
  3. страхування відповідальності при виконанні робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію\застосування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки
  4. обов’язкове страхування професійної відповідальності призначених органів з оцінки відповідності та визнаних незалежних організацій за шкоду, яку може бути заподіяно третім особам

Настільки вузька спеціалізація для ISURE.pro обумовлюється тим, що страхування професійної відповідальності (на відміну від автострахування, де контактують з клієнтом раз в рік) вимагає постійного контролю зі сторони менеджера зі страхування:
– щодо достатності страхової суми протягом усього періоду страхування,
– відслідковування змін у законодавстві,
– підготовка додаткових угод до договору страхування день-у-день,
– контроль своєчасної пролонгації договорів.

Такі сумлінні дії продиктовані тим, що згідно із законодавством нотаріусу, арбітражному керуючому або приватному виконавцеві анулюють свідоцтво, якщо професійна діяльність буде здійснюватися без страховки.

Також, враховуючи зайнятість клієнта, необхідно знайти нові шляхи комунікації з ним. Наприклад, самостійно порахувати і замовити страховку можна безпосередньо на сайті http://www.isure.pro/ за 5 хвилин, при цьому не відволікатись від телефонних розмов із клієнтом. А безкоштовна доставка договору страхування гарантує зручність користувачам не лише в Києві, але і в будь-якому населеному пункті України.

Ще однією перевагою проекту є те, що цільова аудиторія може користуватися послугами як страхування своєї професійної діяльності, так і іншими популярними послугами: автострахування, туристичне страхування, страхування майна.

В Україні обов’язковою умовою для здійснення професійної діяльності є наявність договору страхування  відповідальності для приватних нотаріусів (обов’язковий вид страхування з вересня 2015 року) та страхування відповідальності арбітражних керуючих, приватних виконавців (добровільні види, але без страховки неможливо пройти акредитацію в Міністерстві юстиції України). В жовтні 2018 року ввели страхування відповідальності суб’єктів аудиторської діяльності.

Застрахувати відповідальність  можуть адвокати, митні брокери, архітектори, ІТ-спеціалісти, охоронні фірми, товаровиробники, кейтеринг, експедитори, учасники та переможці тендерів.  Для захисту бізнесу відповідальність також страхують керівники і директори (D&O). У разі необхідності такого договору на вимогу Вашого партнера, ми завжди чітко дотримуємося умов домовленостей між Вами і партнером, що передбачають страхування відповідальності. А також, нам вдається гнучко підходити до питань ціноутворення: від економ до розміщення ризиків в найбільших транснаціональних страхових групах і міжнародних синдикатах.

Страхування професійної відповідальності здійснює спеціаліст з понад 10-ти річним досвідом. 96% клієнтів оцінюють рівень надання сервісу зі страхування як стабільно високий. На сьогодні понад 250 клієнтів користуються моїми послугами.

Запрошую на страхування!
З повагою – Юлія Білик