fbpx

ISURE.in.ua

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 48 від 08.02.2018р. про внесення до Постанови Кабінету Міністрів України №1107 від 26.10.2011р. 

“Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки”

в Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці вказуються Інформація про наявність договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди (найменування страхової компанії, строк дії страхового поліса, номер і дата його видачі).

Страхування відповідальності при виконанні робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію\застосування машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, погоджується індивідуально протягом одного робочого дня, доставка договору можлива по всій Україні Новою поштою.

Стандартна вартість договору від 750 до 1500 грн на один рік. Умови підбираються індивідуально. 

Як укладається договір страхування:

Для укладення договору, будь ласка, повідомте наступні дані:
1) які види робіт здійснює підприємство
2) які машини та механізми експлуатуються (кількість, рік випуску)
3) банківські реквізити підприємства, адресу, код ЄДРПОУ, ПІБ підписанта, на підставі чого діє.

Ви повідомляєте всі необхідні для розрахунку страхового платежу дані. Якщо вартість договору Вас задовільнить я беру номер договору страхування – відтепер цей номер закріплено за Вашим підприємством і його можна вписувати в декларацію.

Ви отримаєте на email проект договору страхування та сканкопію рахунку. Після оплати рахунку я надсилаю Вам два екземпляри договорів страхування для підпису. Доставка Новою поштою безкоштовна. Підписаний договір страхування Ви надсилаєте в страхову компанію Укрпоштою.

Замовте договір страхування:

Якщо Вам треба ознайомитись з договором страхування (які страхові ризики включені, за якими страховими випадками буде здійснюватись страхове відшкодування), напишіть, будь ласка, на email bilyk@isure.in.ua я надішлю Вам документи для ознайомлення.

Зателефонуйте чи напишіть в чат: +38 (050) 370-22-24