Що таке КАСКО знають усі, адже добровільне страхування автотранспорту в Україні – один з видів страхування, що стабільно зростав з року в рік. З призупиненням автокредитування обрати надійну страхову компанію та умови страхування, що ідеально пасують, для свого залізного коня стало проблематично. Адже після кризи 2008 року майже всі компанії “вилизали” умови договорів страхування, щоб не платити зайвого.

В 2022 році в умовах військової агресії рф проти України, договори страхування КАСКО діють виключно в частині “цивільних” ризиків, тобто звичайні ДТП, викрадення, пошкодження авто покриваються страховою компанією. А от якщо авто постраждало від військових ризиків, то на страхову виплату не варто розраховувати.

Крім того, треба врахувати той факт, що інфляція і падіння курсу національної валюти – вимагають дострахування (підвищення страхової суми) за діючими договорами страхування.

Я притримуюсь думки, що страхувати автомобіль треба або гарно, або взагалі не страхувати.

На даному сайті можна замовити КАСКО для нових та вживаних автомобілів, в тому числі тих, які перебувають у заставі банку, чи лізингу.

Є програми страхування з мінімальним платежем – це 50/50 для впевнених водіїв. А також програма страхування – All risk.

Якщо треба підібрати умови страхування і не слухати казки про КАСКО
пишіть у чат на сайті
телефонуйте: +38(050)370-22-24 
або напишіть в чат – долонька внизу сайту.