fbpx

Страхування професійної відповідальності адвокатів

Страхування професійної відповідальності адвокатів – добровільний вид страхування. Застрахувати свою відповідальність можуть адвокати, адвокатські бюро чи об’єднання.

Предметом Договору є майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать закону, пов’язані з його обов’язком відшкодувати збитки, заподіяні майновим інтересам третіх осіб внаслідок неналежного виконання адвокатом своїх обов’язків під час здійснення професійної діяльності.  Якщо Страхувальником виступає юридична особа, то страхуються всі працівники, зазначені в Договорі.

Професійна діяльність адвоката в рамках Договору страхування – це діяльність з надання юридичних послуг, що здійснюється у відповідності з чинним законодавством України і є виключним або переважним видом діяльності Страхувальника.

Треті особи –  фізичні або юридичні особи, які є замовниками/споживачами професійних послуг адвоката, і майновим інтересам яких може бути заподіяна шкода при здійсненні Страхувальником професійної діяльності.

Необхідність добровільного страхування відповідальності адвокатів:

  • страхування професійної відповідальності адвокатів – додаткова конкурентна перевага та показник надійності юридичного консультанта;
  • умови тендерів на вибір юридичного радника, що проводять корпоративні клієнти (особливо іноземні компанії), серед необхідних умов участі містять діючий договір страхування цивільної відповідальності адвоката.

Страховий платіж оплачується разово при укладанні договору страхування відповідальності адвоката. Наприклад, для страхової суми у 20 мінімальних зарплат –  240 000 грн, вартість річної страховки для адвоката становить від 1500 грн в залежності від стажу. 

Замовте договір страхування, надішліть заявку:

[forminator_form id=”1701″]