fbpx

Зелена картка для виїзду за кордон на авто

Зелена картка – це система міжнародного страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів, яка діє у країнах:
Австрія, Албанія, Андорра, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Білорусь, Швейцарія, Кіпр, Чеська республіка, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Ліхтенштейн, Велика Британія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Литва, Латвія, Марокко, Молдова, Мальта, Республіка Македонія, Чорногорія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польша, Румунія, Росія, Швеція, Словацька Республіка, Словенія, Сербія, Туніс, Туреччина. Довідка: Україна – учасник системи з 1997 року.

Виплата страхового відшкодування

здійснюється потерпілим третім особам за шкоду, завдану їх життю і здоров’ю та/або майну на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників країни, на території якої сталася ДТП у період дії сертифікату «Зелена картка».

Застрахувати по Зеленій картці можна транспортний засіб, зареєстрований на території України. Якщо у Вас автомобіль на єврономерах – Зелену картку ви можете придбати у країні реєстрації авто.

Страхувальником виступає власник авто або особа за довіреністю, договором оренди чи лізингу. Страхується відповідальність будь-якої особи, допущеної до керування на законних підставах.

Статті з теми:

Довідник з Зеленої картки

Скільки коштує Зелена картка

Ціни на Зелену картку єдині для всіх страхових компаній і Україні і встановлюються МТСБУ. Ціна на Зелену картку представлена нижче:

Як замовити?

Надішліть в месенджер паспорт, техпаспорт на авто та ІПН, можна як картинками, так і словами (текстом). 
Інформація заповнюється англійською мовою – в полісі, українською мовою – в базі даних.

Поліс страхування надсилається у вигляді pdf файлу. В полісі є ідентифікатор з бази даних МТСБУ, за яким здійснюється перевірка чинності поліса. 

Укласти поліс можна як в Україні, так і за кордоном. Оплата карткою. Огляд авто не здійснюється. Напишіть на пошту чи в чат на сайті (праворуч знизу).


Ваш страховий консультант Юлія Білик
Телефон 050-370-22-24
email: bilyk@isure.in.ua
Соціальні мережі і месенджери:
bilyk.pulse.is