fbpx

ISURE.in.ua

Зелена картка – це система міжнародного страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів, яка діє у країнах:

Австрія, Албанія, Андорра, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Швейцарія, Кіпр, Чеська республіка, Німеччина, Данія, Іспанія, Естонія, Франція, Фінляндія, Ліхтенштейн, Велика Британія, Греція, Угорщина, Хорватія, Італія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Литва, Латвія, Марокко, Молдова, Мальта, Республіка Македонія, Чорногорія, Норвегія, Нідерланди, Португалія, Польша, Румунія, Швеція, Словацька Республіка, Словенія, Сербія, Туніс, Туреччина. Довідка: Україна – учасник системи з 1997 року.

Хто може застрахуватись по Зеленій картці?

Поліс Зеленої картки онлайн продається на авто з українською реєстрацією. Зелену картку на українські авто можна придбати лише в Україні.

При цьому авто може бути в Україні (коли ви плануєте перетинати кордон), або перебувати за кордоном під час укладення поліса (якщо ви продовжуєте захист, затримались за кордоном).

Якщо у Вас автомобіль на єврономерах – Зелену картку ви можете придбати у країні реєстрації авто.

Страхувальником виступає власник авто або особа за довіреністю, договором оренди чи лізингу. Страхується відповідальність будь-якої особи, допущеної до керування на законних підставах. Огляд авто не здійснюється.

Виплата страхового відшкодування за полісом Зеленої картки:

здійснюється потерпілим третім особам за шкоду, завдану їх життю і здоров’ю та/або майну на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників країни, на території якої сталася ДТП у період дії сертифікату «Зелена картка». Детальніше – перегляньте довідник: Довідник з Зеленої картки

Скільки коштує Зелена картка

Ціни на Зелену картку єдині для всіх страхових компаній і Україні і встановлюються МТСБУ. Ціна на Зелену картку представлена нижче:

Як купити поліс Зеленої картки онлайн?

Надішліть паспорт громадянина України, закордонний паспорт, техпаспорт на авто та ІПН, можна як картинками, так і словами (текстом). 
Інформація заповнюється англійською мовою – в полісі, українською мовою – в базі даних.

Оплата карткою на сайті страхової компанії, за рахунком в будь-якому банку (застосунку).

Напишіть на пошту чи в чат на сайті (праворуч знизу).

Зауважте! з 01.09.2022 електронний поліс зеленої картки має друкуватись на білому аркуші А4 в чб варіанті. Це вимога країн ЄС. Якщо немає роздрукованого поліса – випишуть штраф за його відсутність.