Страхування відповідальності приватного виконавця передбачене Законами “Про виконавче впровадження”, “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”. Хоча вид страхування добровільний, договір страхування – необхідна і обов’язкова умова для здійснення діяльності приватного виконавця. Ліцензія страхової компанії: клацніть тут, щоб відкрити

Вимоги до договору страхування відповідальності приватного виконавця:

  1. Приватний виконавець зобов’язаний до початку здійснення діяльності застрахувати свою цивільно-правову відповідальність перед третіми особами та поновити договір страхування на новий строк не пізніш як за 10 днів до закінчення його дії.
  2. Мінімальний розмір страхової суми за договором страхування цивільно-правової відповідальності приватного виконавця має становити 10% загальної суми стягнення за виконавчими документами, що перебувають на виконанні у приватного виконавця протягом року, але не менше 1000 мін.  зар. плат станом на початок відповідного календарного року. Приватний виконавець не має права здійснювати виконавчі дії, якщо сума стягнення за виконавчим документом з урахуванням сум за виконавчими документами, що вже перебувають у нього на виконанні, перевищує розмір страхової суми за договором страхування цивільно-правової відповідальності. 

Предмет договору страхування

– майнові інтереси, що не суперечать закону та пов’язані з відшкодуванням шкоди, заподіяної третім особам  внаслідок неумисних дій або помилки Страхувальника у зв’язку із здійсненням діяльності приватного виконавця. Страховими випадками є події, що мали місце протягом строку дії Договору і з настанням яких виникає обов’язок Страховика здійснити страхову виплату, а саме заподіяння шкоди третій особі внаслідок неумисних дій або помилки Страхувальника у зв’язку зі здійсненням діяльності приватного виконавця. 

Переваги страхування

  • Можна обрати загальну страхову суму за всіма впровадженнями чи застрахувати кожне окремо.
  • Своєчасне поновлення договору страхування на наступний період.
  • Підготовка додаткових угод про підвищення страхової суми день-у-день.
  • Безкоштовна доставка по м. Києву, Новою поштою по Україні.
  • Отримайте довідник зі страхування відповідальності приватного виконавця – завантажте pdf (381Kb)

Замовте договір страхування:

напишіть в чат на сайті (ліворуч чат з усіма месенджерами)