fbpx

ISURE.in.ua

rabstol_net_beaches_15До вибору страхової компанії туристи підходять відповідально – 19% порівнюють умови страхування у різних компаній і вибирають для себе оптимальні.

  • 38% покладається на поради брокера або вибір турагентства
  • 20% беруть до уваги рекомендації друзів і родичів
  • 9% орієнтуються на популярність бренду

8% готові оформити поліс де завгодно, в найближчому територіально зручному офісі.

Уважний підхід до вибору страхової компанії сприяє зростання популярності самостійного туризму. Майже третина опитаних купували поліс самі, в тому числі 3% використовували онлайн інструменти на сайтах страхових компаній або посередників, 21% – в офісах страхових компаній або у агентів, 53% купили поліс страхування туриста разом з турпакетом.

При цьому, незважаючи на зважений вибір компанії, більшість туристів не вникають у деталі використання оформленої ними страховки. Так, на питання, що необхідно робити, якщо потрібна медична допомога, лише чверть опитаних відповіли, що необхідно телефонувати за номером, вказаним у полісі.

Більшість планує звернутись до гіда або в турфірму (42%), їхати в медустанову (15%) або викликати лікаря (11%).

Тренд ринку – поступове розширення страхового захисту туриста. З одного боку, це досягається завдяки зусиллям турфірм, посередників, страховиків. З іншого – завдяки зростанню попиту з боку туристів.

До набору стандартних ризиків (оплата екстрених медичних витрат, репатріації) додаються нові опції. Наприклад, страхування від нещасних випадків, страхування цивільної відповідальності, скасування рейсу або страхування багажу.

Найбільш активно клієнти використовують додаткові опції при покупці поліса туристичного страхування на сайті, де вибір дуже наочний і зручний.

Стаття написана за матеріалами сайту http://forinsurer.com/

Обрати страховий поліс можна і на цьому сайті, відправив коротку заявку на сторінці http://www.isure.pro/turistychne/. Доставка в Візовий Сервіс центр (м. Київ, Спортивна площа, 1А ТРЦ Gulliver) безкоштовна.