fbpx

ISURE.in.ua

Сьогодні багато студентів з числа моїх знайомих обирають навчання за кордоном. Особливо популярні ВНЗ у Польщі. Всі барви студентського життя видно далеко від батьківської хати. Я сама навчалась за 350 км від дому, на власному досвіді знаю – самостійність, незалежність і відповідальність прищеплюються у спартанських умовах проживання в гуртожитку:

Як батькам відпустити дитину в іншу країну і не нервувати?

На сьогодні є унікальна для страхового ринку України програма страхування “Студент” від компанії “ПЗУ Україна”. У чому її особливість, порівняно зі звичайною медичною страховкою подорожуючих за кордон?

По-перше, підвищена страхова сума 300 000 у.о., замість 30 000 у.о. у звичайних полісах.

По-друге, включено ризики заняття спортом.

По-третє, надається планова амбулаторна допомога, в тому числі повторні консультації спеціалістів. У звичайній медичній страховці для виїзду за кордон передбачена тільки екстрена допомога.

В-четверте, звичайний поліс передбачає лише невідкладну стоматологічну допомогу (постановку тимчасової пломби), а в “Студент” – встановлення постійної пломби.

Основна перевага – можливість заявити про страхову подію за допомогою застосунку Call&Travel PZU для Android та IOS (за наявності Інтернету, але для студента це першочергова потреба, тому що-що, а Інтернет і смартфон будуть з ним завжди і на парах, і під подушкою), а також Skype, sms, email, телефоном.

Поліс захистить студента 15-28 років за наступними видами страхування: страхування медичних витрат, страхування від нещасного випадку, страхування цивільної відповідальності. Страховий захист надається від 1 місяця до 1 року. Територія страхування Європа чи Весь світ за бажанням клієнта.

Для отримання візи вперше рекомендуємо укладати поліс строком на один рік. Зручно ще й те, що програма “Студент” має переклад на польську, чеську та англійську мови. Замовити договір страхування чи консультацію зі страхування за програмою “Студент” можна за допомогою форми нижче.

[contact-form-7 id=”248″ title=”туристине страхування_copy”]