fbpx

ISURE.in.ua

Напередодні літнього туристичного сезону фахівці сервісної компанії Balt Assistance Ltd. підвели підсумки літніх місяців за 2018 рік. Виявилося, що дітям до 5 років медична допомога за кордоном потрібно частіше, ніж активним мандрівникам від 25 до 45 років.

За підсумками літнього туристичного сезону 2018 компанією були проаналізовані звернення туристів, які виїхали за кордон, та у відсотках від загальної кількості звернень за вказаний період найбільш популярними країнами стали:

Болгарія – 24, 27%
Туреччина – 16,01%
Росія – 9,08%
Єгипет – 6,09%
Іспанія – 5,59%

При цьому, з усієї кількості, звернення за медичною допомогою з приводу захворювань дітей у віці до 5 років склали 24, 38%, тобто практично кожне четверте звернення. Найбільша кількість звернень зафіксовано з Туреччини, Болгарії, Росії, Іспанії, Єгипту. Поодинокі зі Шрі-Ланки, Сінгапуру, Сейшельських островів, Молдови, Мексики.

Кількість звернень за медичною допомогою в відношенні дітей і підлітків у віці від 5 до 15 років склали 32,38%. Найбільша кількість звернень по цій категорії було з Болгарії, Туреччини, Росії, Єгипту, Іспанії. Поодинокі звернення – Сейшельські острови, Монако Молдова, Киргизстан, Ісландія.

Підлітки і дорослі у віці від 15 до 25 років звертаються за медичною допомогою в 15,14% випадків. Причому найбільшу кількість звернень було зареєстровано з Болгарії, Росії, Польщі, Туреччини і Єгипту, а поодинокі звернення з Еквадору, Чилі, Руанди, Перу і Молдови.

Дорослі та активні мандрівники у віці від 25 до 45 років, як сама економічно активна категорія подорожуючих громадян, звертається за медичною допомогою в 23,68% випадків, в основному подорожуючи по Туреччині, Болгарії, Єгипту, Іспанії, Росії, Польщі. Поодинокі звернення у цій категорії мандрівників зареєстровані з: Еквадору, Узбекистану, Танзанії, Саудівської Аравії і Руанди.

Дорослі та активні мандрівники у віці від 45 до 65 років генерують всього 10, 01% звернень, в основному з Болгарії, Туреччини, Єгипту, Німеччини, Іспанії та Греції. Поодинокі звернення з Ефіопії, Шрі-Ланки, Тунісу, Сейшельських островів, Саудівської Аравії і Перу.

Літні мандрівники у віці від 65 до 100 років складають саму незначну частку в зверненнях по медичну допомогу – 2,93%. Географія звернень в частині максимальної кількості звернень: Болгарія, Туреччина, Німеччина, Іспанія і Єгипет. Поодинокі звернення зафіксовані з Південної Кореї, Естонії, Танзанії, Румунії та Монако.

Зазначу, що людині старше 65 років важко укласти страховий поліс – адже всі страховики мають обмеження і не приймають людей похилого віку на страхування.

Згідно зі статистикою Balt Assistance Ltd., найстаріші мандрівники, від яких надходили звернення за літній туристичний сезон 2018 року, потрапили в віковий діапазон від 85 до 90 років. Медична допомога найстаршим мандрівникам потрібна була на території наступних країн: Білорусь, Болгарія, Великобританія, Німеччина, Данія, Іспанія, Литва, Росія, Франція, Чехія і Швеція.

Найменшим застрахованим у віці до 5 років медична допомога знадобилася на території 64 країн, що свідчить про популярність подорожей батьків з дітьми.

Нагадаю, що замовити туристичне страхування в електронному вигляді можна на моєму сайті – праворуч долонька з чатами: вайбер, телеграм, мессенджер.

Документи для туристичного страхування: закордонний паспорт, ідентифікаційний код.

Для того, щоб дізнатись вартість туристичного страхування:

  1. треба знати точні дати подорожі, країни перебування
  2. вказати мету: відпочинок, екстрим, заняття спортом, професійні змагання, робота за кордоном
  3. вказати вік туристів

 

Джерело статистичних даних: https://allinsurance.kz/news/market-kaz/11212-strakhovshchiki-podschitali-v-kakom-vozraste-detyam-v-letnij-period-pomoshch-za-granitsej-trebuetsya-chashche-vsego