fbpx

Страхування велосипеда та мобільного персонального транспорту

Пропоную комплексне добровільне страхування для велосипедів, електросамокатів, гіробордів, гіроскутерів, самокатів та іншого персонального мобільного транспорту. Страховка включає: страхування від нещасних випадків водія, КАСКО для самого транспорту, цивільна відповідальність на випадок нанесення шкоди потерпілим третім особам.

Страхові ризики:

Пошкодження, знищення Велосипеда внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (Страхування КАСКО Велосипеда»)
Пошкодження, знищення, втрата Велосипеда внаслідок протиправних дій третіх осіб (крадіжки, поєднаної з проникненням у місце постійного проживання Страхувальника, постійного зберігання Велосипеда (житло, інше приміщення, сховище), грабежу, розбою) (Страхування КАСКО Велосипеда)
Заподіяння Страхувальником під час експлуатації Велосипеда шкоди майну третіх осіб внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (Страхування відповідальності власника Велосипеда – Автоцивілка для велосипеда)

Договір страхування може діяти як на всій території України так і в межах міста (області) проживання/ переважного використання велосипеда. Страховий захист буває цілодобовим чи тільки на момент участі у змаганнях, спортивних заходах, тренуваннях.

Страховий захист окремо поширюється на прокатні велосипеди а також на перевезення велосипеда іншими видами транспорту (для цього укладається інший договір – страхування вантажу).

Також, укладаємо договір страхування від нещасного випадку для водія велосипеда та мобільного транспорту.

Механізм укладення договору страхування:

Для укладення договору страхування необхідні паспорт та довідка про присвоєння ІПН власника велосипеда, дані по велосипеду: марка, модель, номер рами, рік випуску, дійсна вартість на момент страхування, фото велосипеда (включно з номером рами), фото документів на велосипед (сервісна книжка чи чек, гарантійний талон). Договір страхування можна укласти дистанційно: оплатити онлайн рахунок, отримати сканкопію договору страхування, а оригінали поштою. Договір страхування набуває чинності на наступний день після оплати.


Ваш страховий консультант Юлія Білик
Телефон 050-370-22-24
email: bilyk@isure.in.ua
Соціальні мережі і месенджери:
bilyk.pulse.is