fbpx

ISURE.in.ua

Наш перший випуск на каналі PROpolis https://youtu.be/xFCw6KkqLkQ стосується процедури банкрутства страхових компаній. Кожне 3-тє звернення на наш сайт стосується саме цього питання. Багато хто плутає стан банкрутства компанії з її неспроможністю.

Банкрутство – це чітко регламентована юридична процедура. Компанія визнається банкрутом в суді, після цього починається ліквідаційна процедура.

Більшість людей помилково вважають, що компанія є банкрутом, з моменту позбавлення її ліцензії або виключення з повних або асоційованих членів Моторно бюро. Відповідно і ось цей період – він найбільш незрозумілий: як діяти, яким чином готувати документи, куди їх подавати, як їх оформляти, який комплект документів повинен бути сформований?

А таких компаній зібралось багато: список тут

Що таке банкрутство і неспроможність страхової компанії? Як отримати виплату з автоцивілки від МТСБУ чи винуватця ДТП?

Регламентна виплата МТСБУ і нюанси оцінки збитку. Чим допоможе аварійний комісар? Що можна отримати від винуватця ДТП? Практика компенсації збитку. Що робити, якщо у Вас поліс неплатоспроможної страхової компанії?

Практичні поради від юриста з 15-ти річним досвідом роботи – дивіться наше відео та ставте лайки! Відео має субтитри українською мовою.

Тому у випуску https://youtu.be/xFCw6KkqLkQ розповімо як це робити.

Зміст:

0:07 Банкрутство і неспроможність страхової компанії.
00:36 У чому різниця?
1:32 Як діяти, якщо у компанії відкликали ліцензію або виключили з МТСБУ (Моторного транспортного бюро України, сленг страховиків “Моторка”)?
2:08 Два шляхи вирішення питання про виплату страхового відшкодування?
2:25 Отримання грошей в МТСБУ.
2:39 Комплект документів для регламентної виплати МТСБУ.
3:05 Оцінка матеріального збитку – визначальний момент!
4:24 Пред’явлення претензії винуватцю ДТП.
5:27 – Лайфхак! Як відновити оцінку або навіщо потрібен аварійний комісар?
7:00 Навіщо робити оцінку самому?
7:24 Куди краще звернутися в МТСБУ або до винуватця?
9:30 Що можна стягнути з винуватця (моральна шкода, упущена вигода, втрата товарної вартості, різниця в розмірі реальної суми ремонту автомобіля і виплатою страхового відшкодування).
11:20 Практика компенсації збитку між винуватцем і потерпілим. Стан на 2018 рік.
12:36 Що робити (винуватцю), якщо під час дії поліса автоцивілки (договору страхування) компанія стала неплатоспроможною?

Багато спеціалістів на страховому ринку та безпосередньо в МТСБУ мовчать, аби найменша кількість людей зверталась і отримувала виплату. Зрозуміло, що не виплачувати кошти, що належать клієнтам вигідно – МТСБУ “живе” в т.ч. з відсотків від розміщення гарантійних фондів.

Допоможіть автовласникам знати правду та домогтися справедливості!  Ми знімаємо і монтуємо відео власними силами, щоб підтримати нас, будь ласка, ставте лайк, поширюйте відео у соціальних мережах, відправляйте друзям у вайбер чи на електронну пошту.