fbpx

ISURE.in.ua

За даними асистуючої компанії “КОРІС Україна” найчастіше батьки звертались за наступною медичною допомогою:

1. Приблизно 60% серед усіх дитячих звернень займають гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). Діти часто легко підхоплюють новий вірус, а батьки зазвичай звертаються в асистанс при перших симптомах захворювання. Слід пам’ятати, що в більшості західних країн лікування ГРВІ зводиться до загальних рекомендацій лікаря побільше пити і перебувати на свіжому повітрі. Багато лікарів взагалі не призначають ніяких медикаментів при даному діагнозі, що іноді засмучує наших батьків. Нещодавно МОЗ України прийняв ряд рекомендацій при лікуванні ГРВІ, які наближають українську медицину саме до таких європейських норм.
2. Лор-захворювання. Існують ситуації, коли без допомоги фахівця не обійтися. Це стосується болів у вусі (можливий діагноз – гострий отит) або горлі (гострий тонзиліт). Ці діагнози самі по собі або як ускладнення ГРВІ вимагають оперативного звернення до асистансу, фахівці якого організують візит до лікаря. Середня вартість візиту до лікаря в країнах масового туризму становить  50-150 євро. За наявності чинного страхового поліса всі витрати оплатить страхова компанія.
3. Наступний за частотою привід телефонувати в асистанс – харчові отруєння. Діти особливо різко можуть реагувати на незвичне харчування, через що і виникають проблеми з шлунково-кишковим трактом. Такі звернення раз-у-раз надходять в асистанс з екзотичних напрямків: Таїланд, Індія або Тенеріфе.
4. Алергічні реакції – ще один поширений привід для візиту маленьких туристів до лікаря. Причини появи висипу, свербежу, набряків та інших симптомів можуть бути різними, тому без допомоги фахівця обійтися не вийде.
5. У будь-якій країні світу діти нерідко отримують різні травми. Фахівцями «КОРІС Україна» багаторазово організовувалася допомогу при дитячих переломах і вивихах, ударах, розтині брів, опіках різних частин тіла. Батькам необхідно мати під рукою номер телефону асистанської компанії, щоб оперативно зв’язатися з фахівцями, які підкажуть, що робити при виникненні непередбаченої ситуації. При госпіталізації витрати стартують від 500 євро і можуть доходити до десятків тисяч євро.

Зазначимо також, що звернутись до асистуючої компанії можна не тільки телефоном. Наприклад, Balt асистанс приймає смс, skype-виклики, email. А от в компанії ПЗУ Україна є спеціальний застосунок для подорожуючи на платформах Android та IOS.

 

Стаття була написана з використанням даних Forinsurer.com – спеціалізований ресурс для страхових компаній.