fbpx

ISURE.in.ua

Наші методики оцінки збитків спонукають страхові компанії платити копійки!

Але є винуватець ДТП – як стягнути з нього гроші, щоб вистачило на ремонт? Перегляньте відео! Поділіться з друзями, досить ремонтувати авто за власний рахунок!

Що можна стягнути з винуватця ДТП навіть за наявної судової практики. Це стосується не тільки компаній-банкрутів:

Перше – це моральний збиток.

Друге – це упущену вигоду.

Третє – це втрату товарної вартості.

І четверте – це різницю між матеріальними збитками і вартістю ремонту автомобіля.

Тобто це коефіцієнт фізичного зносу, який на підставі закону застосовують страхові компанії при розрахунку відшкодування потерпілому. Але для того, щоб це стягнути, потрібно надати докази. Багато хто розраховує стягнути величезні сум моральної шкоди. На жаль, це не так. Чи на щастя. Стягнути великі суми моральної шкоди, якщо не було тілесних ушкоджень в ДТП, як показує практика неможливо, тобто це кілька тисяч гривень, які не рятують ситуацію.

Втрата товарної вартості – є абсолютно чіткі критерії. Автомобіль не повинен мати корозійних пошкоджень і не повинен бути пошкоджений (інші пошкодження до ДТП), повинен бути відносно свіжий. Тоді можна розраховувати на цю частину компенсації.

Найскладніше довести упущену вигоду. По суті, це може зробити людина, яка фактично використовує для свого заробітку цей автомобіль. Тобто працівник таксі, оформлений легально.

Ось, що стосується зносу, то порядок розрахунку зносу – це буде окрема тема і ми присвятимо цьому випуск, тому що це досить складно. Потрібно розуміти, що знос – це втрата частини вартості автозапчастин з урахуванням того, що автомобіль експлуатувався. Коментуйте відео, якщо у вас є питання по виплаті страхового відшкодування, ми обов’язково відповімо.

Судова практика 2013-2020 роки

У нашому сьогоднішньому випуску знову торкнемося питання. Як вчинити потерпілому: подати в суд на винуватця або його страхову компанію. Судова практика в цих справах постійно змінюється. Дивіться наш випуск і читайте посилання на рішення, які ми обговорюємо:

1) https: //zakon.rada.gov.ua/laws/show/v … – Про деякі питання застосування судами законодавства при вирішенні спорів про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки, 2013 рік

2) http: //www.reyestr.court.gov.ua/Revie … – Справа, за якою можна звертатися до винуватця, 2016 рік

3) http: //www.reyestr.court.gov.ua/Revie … – Де знову заборонили подавати позови до винуватців, 2018 рік, справа по КАСКО.

4) http: //www.reyestr.court.gov.ua/Revie … – остання справа, про яку говоримо, 2020 рік

Якщо Вам треба консультація, напишіть в чат на сайті.