fbpx

ISURE.in.ua

Законопроєкт №6205

22.10.2021 р. у Верховній Раді України був зареєстрований Законопроєкт №6205 про внесення змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» щодо посилення авторитету адвокатури. Проектом Закону пропонується внести зміни до чинного законодавства в частині посилення авторитету адвокатури, вирівнювання правового статусу адвокатів із суддями та прокурорами, забезпечення більшого дотримання прав та законних інтересів адвокатів.

Зміни

Законопроєкт передбачає внесення змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Зокрема, встановлюється, що не може бути адвокатом особа, яка протягом останніх трьох років безперервно працювала або працює на посаді судді, прокурора, слідчого, дізнавача, працівника підрозділу, який здійснює оперативно-розшукову діяльність, працівника пенітенціарної служби, нотаріуса, державного або приватного виконавця, арбітражного керуючого, на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування, обіймає іншу посаду, на якій одночасне здійснення адвокатської діяльності забороняється законом.

Загальновідомо, що багато арбітражних керуючих поєднують статус адвоката й арбітражного керуючого. При цьому як спеціалісти у справах про банкрутство арбітражні керуючі часто надають правову допомогу боржникам та кредитором, оскільки є найкращими спеціалістами у цій вузькоспеціалізованій практиці. Це підтверджується описаними вище вимогами для арбітражного керуючого, які є мінімальними для старту такої діяльності.

Поєднання статусів має свою першопричину. Саме через «адвокатську монополію» частина арбітражних керуючих поєднує статус адвоката й арбітражного керуючого, оскільки не має можливості представляти інтереси боржника чи кредиторів у суді. Ще однією причиною є порядок призначення арбітражних керуючих у справі про банкрутство. Визначення арбітражного керуючого шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з-поміж осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, інколи призводить до того, що арбітражний керуючий може чекати місяцями призначення. Тому відсутність справ змушує поєднувати статуси та заробляти шляхом представництва у процесі.

Наслідки у разі ухвалення законопроекту

Прийняття Законопроєкту №6205 призведе до такої ситуації, коли певна кількість арбітражних керуючих буде позбавлена можливості практикувати, а отже, заробляти собі на життя, оскільки судове представництво в банкрутстві займає значну частину процесу. Вважаю, що прийняття таких змін у частині, що стосується арбітражних керуючих, значною мірою підірве авторитет адвокатури, негативно вплине на процедури банкрутства та загалом на цей процес в Україні.

Джерело “Юридична газета”. За матеріалами автора Наталії Тищенко «НОБІЛІ, ЮК» арбітражна керуюча, керуюча партнерка, адвокат, медіатор
Стаття опублікована на https://yur-gazeta.com/dumka-eksperta/yaki-podarunki-arbitrazhnim-keruyuchim-gotue-nova-reforma-advokaturi.html


Страхові продукти:

Страхування відповідальності арбітражного керуючого

Страхування відповідальності адвоката