fbpx

ISURE.in.ua

В даній статті йтиме розповідь, як оформити правильно ДТП, якщо поліс винуватця цих компаній.

Як значиться в інтерв’ю Зам Ген. Дира МТСБУ Лілії Гришан страхові компанії мають заборгованість перед фондами МТСБУ. Джерело: https://interfax.com.ua/news/interview/747449.html

Таким чином 30 червня 2021 року вирішиться доля страхових компаній щодо виключення їх з членів МТСБУ. Тарифна політика і підвищені комісійні Ю.Ес.Ай спонукали агентів нагрібати поліси даної страхової і продавати їх з усіх “щілей”.

Отже вже зараз клієнти стикаються з проблемами:
– як зателефонувати і куди подати документи з заявою про страховий випадок?
– коли буде виплата страхового відшкодування?
– страхова мало платить, як це оскаржити?

Раджу оформлювати страховий випадок і копії документів надсилати на юридичну адресу (адресу подивитись в реєстрі https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search) цінним листом з описом.

Заяву на виплату страхового відшкодування подавати разом з заявою про настання страхового випадку. Завантажити типові заяви з сайту МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/112814/

Якщо упродовж 10 днів Вам не направили незалежного експерта для огляду авто і оцінки збитку, зробіть експертизу самостійно.

Оригінали документів з поліції та експертизу тримайте у себе. Якщо ви здаєте документи зараз в компанію-банкрут – ви їх більше не побачите, не відновите. Особливо, якщо зараз відремонтуєте авто і унеможливите проведення експертизи повторно.

Далі раджу зателефонувати чи написати юристу для узгодження дій. Адже в майбутньому виплату будете отримувати в МТСБУ чи з винуватця.

Телефон/вайбер нашого юриста для консультації 095-825-45-08.

P.S. Якщо збиток незначний і в полісі франшиза, раджу домовлятись з винуватцем на місці ДТП.
P.P.S. Отримання страхового відшкодування з МТСБУ триває десь 5 років.