fbpx

ISURE.in.ua

Привіт! Мене звати Юлія Білик, і я працюю в страхуванні з 2006 року. Тому, якщо Вам потрібен поліс, звертайтесь!

Слід зазначити, що в ДІЇ поліс не зберігається, в ДІЇ формується запит до бази МТСБУ за держ номером і показується відповідь на цей запит. Відповідно, ще наклали ряд обмежень: база оновлюється раз на добу, поліс може “висвітитись” лише у власника авто. Тобто маємо 2 критерії, які відсутні в базі даних МТСБУ:
1) по базі МТСБУ можна побачити будь-який поліс навіть не на своє авто,

2) база МТСБУ оновлюється, щойно працівник страхової компанії випустить поліс.

Типові питання про поліс в ДІЇ виглядають так:

Де знайти автоцивілку?

Страховка не є самостійним документом, тому доступна в меню картки вашого техпаспорта. Зауважимо, що «Дія» відображає інформацію виключно про договір страхування, укладений за транспортним засобом, власником або зареєстрованим користувачем якого ви є особисто. При цьому пошук здійснюється за державним реєстраційним номером транспортного засобу. Якщо ви не є власником або зареєстрованим користувачем, програма не відображатиме інформацію про укладені вами договори страхування.


Чи дійсна страховка в Дії?

Рожева стрічка — дійсна, жовта — не дійсна.⠀

Про юридичну силу.

Визначена Постановою КМУ № 956 від 23 жовтня 2019 року: https://bit.ly/2JJMT3k

Поліс є, а в Дії нема.

Оновіть мобільний застосунок. Примітка:

Архітектура програми побудована так, що на серверній частині взагалі не зберігається персональних даних користувачів. Дія відбиває їх, лише здійснюючи разовий запит. При цьому інформація в каналах передачі передається в зашифрованому вигляді, а на деяких етапах – використовується подвійне шифрування.

Щоб визначити наявність страхового поліса, програма робить запит до МТСБУ. Статус автоцивілки відображається рядком, що біжить, на картці техпаспорта. Якщо рядок рожевого кольору страховий поліс дійсний. Якщо жовтого – не дійсний. На документі також відображається назва страховика, який видав поліс ОСАЦВ.

Клацніть, щоб замовити автоцивілку у мене або зателефонуйте

У кого відображається страховка?

Тільки у власників автомобілів. Якщо ви власник, а страховки немає — перевірте, чи є поліс в реєстрі МТСБУ. Документ міг не підвантажитися, якщо є помилки в номерному знаку під час внесення договору в реєстр. Зверніться до страхової для перевірки або виправлення.

Якщо договір страхування укладено сьогодні, то він може потрапити до ресурсу, до якого звертається «Дія», не раніше, ніж завтра вранці. Синхронізація баз даних здійснюється протягом ночі.

Відображається інший ваш поліс?

Дія відображає той, який оформили пізніше від інших.⠀

Чому відображаються неповні дані поліса?

Відображаються тільки відкриті дані договору, що допоможуть зрозуміти, чи дійсний поліс. Обмеження пов’язані з безпекою комерційних та персональних даних.⠀

Чи відображаються договори міжнародного страхування «Зелена картка»?

Ні, тільки поліс, який діє в Україні.⠀

Замовте Зелену картку у мене! Зателефонуйте або натисніть на картинку і перейдіть на сторінку з цінами

Моя особиста думка щодо ДІЇ: це коштовна іграшка з додатковими обмеженнями, яка криво працює. Я би не витрачала кошти платників податків на дублювання бази. До того ж, наш страховий ринок нерозвинений і неклієнтоорієнтований. І зараз раджу купляти поліс у Вашого постійного спеціаліста, ніж щось клацати на ІТ-ресурсах, які у випадку ДТП не нададуть консультацій.

Найкраще рішення – паперовий поліс з квитанцією. Підтвердження оплати поліса свідчить про його чинність, навіть там, де немає зв’язку – такий пакет документів закриє 99% питань з поліцією.

Але! У випадку ДТП перевіряйте чинність поліса саме по базі МТСБУ. Тому що наші люди аби зекономити, можуть купити фальшивку і не знати про це. Чи взяти у агента поліс і не оплатити вчасно (а такі поліси припиняються автоматично самою страховою).

Якщо є задача додати поліс в дію?

Якщо щось пішло не так. Перевірте дані в полісі і в техпаспорті.
Якщо помилок немає, спробуйте ще раз створити запит. Або спробуйте через добу.
Напишіть в підтримку ДІЇ.

Залишились питання? Напишіть в чат на сайті. Працюю з 10-00 до 20-00.

Примітка на час дії воєнного стану і масових обстрілів енергетичної сиситеми України з боку орківмоскалівмишебрать

Робота будь-якої бази даних, що МТСБУ, що ДІЇ, залежить від роботи серверів. Під час масових обстрілів, коли весь Київ занурюються у пітьму, лягають сервери МТСБУ. ДІЯ, як залежна від МТСБУ система – теж ляже.

Тому на час війни раджу друкувати поліси на папері. Навіть, якщо висадите батарейку гаджета, у Вас буде поліс в бардачку. Разом з тим треба диверсифікувати ризики, тримати поліс в смартфоні, або закинути у хмарне сховище. Сподіваюсь, Ви відсканували всі можливі документи і закинули їх у хмару?

Тримаймося! Слава Україні!